„Coaching koncentruje się na przyszłych możliwościach, a nie na minionych błędach”.
John Withmore

Jeśli w swoim życiu masz poczucie, że doszłaś/doszedłeś do ściany, nie wiesz co dalej i jak dalej lub masz ważny cel i nie wiesz jak go osiągnąć to proponuję Ci spotkanie z coachingiem. Coaching to wspomaganie, wspieranie klienta w pracy nad osiąganiem przez niego ważnych celów. Jest to też działanie wspierające ludzi w ich rozwoju, osiągnięciu bardziej satysfakcjonującego życia.
Coaching nie szuka rozwiązań w przeszłości. Skupia się na przyszłości i celach, na zwiększeniu efektywności w przestrzeni osobistej lub/i zawodowej. Ważnym jest podkreślenie, że coaching to praca z zasobami klienta. Coach nie podsuwa rozwiązań. Nie daje gotowych recept. Jest raczej latarnią, która oświetla mroki, tak by klient mógł sam dostrzec swoje zasoby i możliwości, gdyż każdy człowiek takie posiada. Jedynie czasami tego nie widzi. Coaching wychodzi z założenia, że klient posiada wszystkie zasoby by wyruszyć w drogę, by dojść do upragnionego celu.
Nie jest w pozycji deficytu. Klient jest twórczy, zasobny i jest całością.

Life Coaching, który proponuję nastawiony jest na rozwój osobisty, realizowanie ważnych celów życiowych, szukanie bardziej satysfakcjonującego życia, poprawienie relacji ze sobą i z innymi.

Zapraszam na sesje coachingu, które mogą odbyć się w Kazimierzu Dolnym, w Warszawie lub on-line.

Coaching – cennik

Bezpłatna konsultacja podczas, której możesz przyglądnąć się temu jak pracuję i podjąć decyzję czy chcesz skorzystać podczas następnych sesji, z mojej wiedzy i doświadczenia. Konsultacja trwa 50 minut.

150 złotych – każda kolejna sesja (1 godzina).

Alicja Maria Chlasta

Jestem mentorką, coachką oraz trenerką rozwoju osobistego.

Ponad 20 lat temu założyłam Ośrodek Rozwoju Osobistego Alcha, którego jestem właścicielką.
Przez te wszystkie lata zorganizowałam setki warsztatów rozwojowo-psychologicznych: dla ciała, umysłu i ducha.

Z ośrodkiem współpracowało wiele osób. Część z nich przez krótką chwilę; część związało się z ośrodkiem na stałe, jak zrobiła to Katarzyna Miller, znana mentorka, pisarka, psycholożka.

Ukończyłam Wydział Teologii na Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie oraz Instytut Wyższej Kultury Religijnej przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Kilka lat pracowałam jako wolontariuszka w Telefonie Zaufania, gdzie uczestniczyłam w wielu szkoleniach dotyczących problemów społeczno-psychologicznych. W tym czasie ukończyłam również kurs „Kontakt w sytuacji pomagania” w renomowanym Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Kilkanaście lat temu przeszłam szkolenie dla liderów lokalnych w ramach projektu: Żyć świadomie-Umierać po ludzku.

Jestem nauczycielką medytacji. Praktykuję medytację zen od ponad 25 lat lat wraz z polską grupą buddyjską Kanzeon.
Byłam wieloletnią uczennicą Roshi Małgorzaty Braunek.

W maju 2023 roku ukończyłam 8 tygodniowy kurs mistrzowski – Siła obecności – z Ekhart’em Tolle.

Obecnie jestem w trakcie Podyplomowego Studium Coachingu i Mentoringu organizowanego przez SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny i Laboratorium Psychoedukacji oraz w trakcie szkolenia na przewodniczkę Shinrin Yoku organizowanego przez The Mindful Tourist. ForestBathing Training & Wellbeing.

Kocham śpiewokrzyk, Suwalszczyznę, kino, piesze wędrówki.
Pasjonuję się psychologią, duchowością, rozwojem osobistym, głęboką ekologią oraz ochroną ziemi.
Sporo czytam, fotografuję. Jest laureatką kilku konkursów fotograficznych.

Zawsze przy moim boku jest pies. Obecnie w drodze towarzyszy mi Zula.

Zapisz się do naszego newslettera i zawsze bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Dane osobowe na stronie internetowej przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.