„Coaching koncentruje się na przyszłych możliwościach, a nie na minionych błędach”.
John Withmore

Jeśli w swoim życiu masz poczucie, że doszłaś/doszedłeś do ściany, nie wiesz co dalej i jak dalej lub masz ważny cel i nie wiesz jak go osiągnąć to proponuję Ci spotkanie z coachingiem. Coaching to wspomaganie, wspieranie klienta w pracy nad osiąganiem przez niego ważnych celów. Jest to też działanie wspierające ludzi w ich rozwoju, osiągnięciu bardziej satysfakcjonującego życia.
Coaching nie szuka rozwiązań w przeszłości. Skupia się na przyszłości i celach, na zwiększeniu efektywności w przestrzeni osobistej lub/i zawodowej. Ważnym jest podkreślenie, że coaching to praca z zasobami klienta. Coach nie podsuwa rozwiązań. Nie daje gotowych recept. Jest raczej latarnią, która oświetla mroki, tak by klient mógł sam dostrzec swoje zasoby i możliwości, gdyż każdy człowiek takie posiada. Jedynie czasami tego nie widzi. Coaching wychodzi z założenia, że klient posiada wszystkie zasoby by wyruszyć w drogę, by dojść do upragnionego celu.
Nie jest w pozycji deficytu. Klient jest twórczy, zasobny i jest całością.

Life Coaching, który proponuję nastawiony jest na rozwój osobisty, realizowanie ważnych celów życiowych, szukanie bardziej satysfakcjonującego życia, poprawienie relacji ze sobą i z innymi.

Zapraszam na sesje coachingu, które mogą odbyć się w Kazimierzu Dolnym, w Warszawie lub on-line.

Coaching – cennik

100 złotych konsultacja, podczas której możesz przyglądnąć się temu, jak pracuję i podjąć decyzję czy chcesz skorzystać podczas następnych sesji z mojej wiedzy i doświadczenia. Konsultacja trwa 50 minut. Konsultację należy opłacić przed spotkaniem. Wpłatę należy uiścić na podane poniżej konto.

250 złotych – sesja (1 godz.) Opłatę za sesję należy uiścić przed spotkaniem.
300 złotych – sesja (1,5 godz.) Opłatę za sesję należy uiścić przed spotkaniem.
1250 złotych – pakiet: 5 sesji godzinnych + 6 gratis! Opłatę za pakiet należy uiścić przed pierwszym spotkaniem.

numer konta:
Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego, Alicja Chlasta
Santander
70109027760000000153562649

do przelewów zagranicznych:
Kod IBAN – PL70109027760000000153562649
Kod SWIFT WBKPPLPP

Swoje uczestnictwo wraz z wpłatą można wycofać do 2 dni przed sesją. Przy rezygnacji po tym terminie wpłata przepada. Zgodnie z art. 38 pkt 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta – w tej sytuacji nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość z uwagi na wcześniej już oznaczony termin. 

Nazywam się Alicja Chlasta. Zapraszam Was bardzo serdecznie na sesje coachingu, które prowadzę online lub w realu.

Jestem mentorką, coachką oraz trenerką rozwoju osobistego.

Ponad 20 lat temu założyłam Ośrodek Rozwoju Osobistego Alcha. Przez te wszystkie lata zorganizowałam setki warsztatów rozwojowo-psychologicznych: dla ciała, umysłu i ducha. Współpracowało ze mną wiele osób, część z nich przez krótką chwilę, część związało się z ośrodkiem Alcha na długie lata; jak zrobiła to Roshi Małgorzata Braunek, moja Nauczycielka i Mentorka czy Katarzyna Miller, znana pisarka i psycholożka.

Jestem dyplomowaną coachką i mentorką. Ukończyłam Podyplomowe Studium Coachingu i Mentoringu organizowane przez Laboratorium Psychoedukacji i SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny.

Kilka lat pracowałam jako wolontariuszka w Telefonie Zaufania, gdzie uczestniczyłam w wielu szkoleniach dotyczących problemów społeczno-psychologicznych. W tym czasie ukończyłam również kurs „Kontakt w sytuacji pomagania” w renomowanym Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Przeszłam szkolenie „Żyć świadomie-Umierać po ludzku”, prowadzone przez Annę Dodziuk i
Wojciecha Eichelbergera.

Jestem nauczycielką medytacji. Praktykuję medytację zen od ponad 25 lat wraz z polską grupą buddyjską Kanzeon. Byłam wieloletnią uczennicą Roshi Małgorzaty Braunek.

Ukończyłam kurs mistrzowski – Siła obecności – z Ekhart’em Tolle.

Jestem certyfikowaną przewodniczką  Shinrin Yoku.

Jestem też instruktorką Jogi Śmiechu.

Kocham las, naturę i piesze wędrówki.
Pasjonuję się psychologią, duchowością, rozwojem osobistym, głęboką ekologią oraz ochroną ziemi.
Sporo czytam, fotografuję. Jestem laureatką kilku konkursów fotograficznych.

Zawsze przy moim boku jest pies. Obecnie w drodze towarzyszy mi Zula.

Opinie uczestniczek/uczestników
Sesja coachingowa z Alicją radykalnie zmieniła moje spojrzenie na zagadnienie, z którym pracowałyśmy! Odkryłam swoje zasoby i mocne strony w doświadczeniach, które wydawały mi się przeszkodami na drodze do sukcesu zawodowego. Alicja delikatnie ale stanowczo kierowała mnie cały czas do szukania odpowiedzi w sobie. Jestem zdumiona, ile pozytywnych cech udało mi się w sobie znaleźć. Nie przypuszczałam, że w tak krótkim czasie (jedna sesja) można tak dogłębnie przeanalizować temat. Zakończyłam sesję uskrzydlona, z poczuciem własnej wartości i głęboką wiarą, że mogę i że uda mi się zrealizować swoje zamierzenia.
Dziękuję z całego serca. 
Bożena Hoffman
Bardzo profesjonalne i skuteczne 3 sesje.
Z całą pewnością skorzystam jeszcze w przyszłości.
Polecam.
Robert K.
Przez jedna godzinę coachingu dowiedziałam się, że potrzebuje zrobić coś w życiu do powoli mi poczuć lekkość i zabawę … ze mam przygotować biznes plan i porozmawiać z osobami, które mogą mi jakoś pomóc … Chciałam podziękować za spokój, za wysłuchanie i cenne uwagi … dobre pytania, na które odpowiedzi będę dopiero sobie udzielać.  Ta sesja przerosła moje moje oczekiwania – zapisałam się na darmową sesję nie oczekując zbyt wiele … może jakieś konstruktywnej rozmowy, a tu otrzymałam tak wiele cennych informacji. 
1) że boje się popełnić błąd
2) że biznes plan jest potrzebny
3) przygotować biznes plan
4) pobawić się tym
5) że to jest fajna przygoda
6) poczuć lekkość i fun
7) że życie to różne wyzwania 🙂
Dziekuje serdecznie
Kasia A.

Zapisz się do naszego newslettera i zawsze bądź na bieżąco!

[FM_form id="3"]