8 godzinnych sesji plus 2 sesje gratis (sesja pierwsza i ostatnia).

Kim jestem? Gdzie jestem? Dokąd prowadzi mnie moja droga? W jakim kierunku idę? W jakim chciałabym pójść?
Na obecnym etapie mojego życia co jest dla mnie ważne? Co dalej z tym życie? Co dalej ze mną? Jak mam żyć i co zrobić z latami, które mam przed sobą?

Jeśli w ostatnim czasie zadajesz sobie takie pytania, to te sesje są dla ciebie.

Chciałabym zaprosić Cię na coaching – CO DALEJ Z TYM ŻYCIEM. Stworzyłam go z myślą o tych z Was, które przekroczyły próg 50+.

Jestem dyplomowaną coachką i mentorką. Ukończyłam prestiżowe Studia Coachingu i Mentoringu  organizowane przez Laboratorium Psychoedukacji we współpracy z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym. Mam 64 lata i jestem już osobą doświadczoną przez życie. Zdawałoby się, że mogłabym już spocząć na laurach, że już jestem w wieku, w którym nie sięga się po nowe; nie zaczyna się nowej drogi; nie podejmuje kolejnego wyzwania. A jednak właśnie teraz biorę ostry zakręt i kolejny raz stawiam mój świat na głowie. Robię to, gdyż wierzę, że dopóki życie trwa, można z nim iść w parze na wszystkie drogi.

Ja wiem co dalej z moim życiem.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Znam osobę, która odpowie Ci na pytanie– Co dalej z TWOIM życiem.
Tą osobą jesteś Ty sama. Potrzebujesz jedynie odnowić kontakt ze sobą; z tą najważniejszą specjalistką od Twojego życia. Ona wie co dalej z tym życiem. Ona wie, kim jesteś, gdzie jesteś, co jest dla ciebie ważne i co masz zrobić z resztą swojego wyjątkowego życia. Gdyż każde życie jest wyjątkowe. Twoje też.

Life Coaching, który proponuję nastawiony jest na rozwój osobisty, realizowanie ważnych celów życiowych, szukanie bardziej satysfakcjonującego życia, poprawienie relacji ze sobą i z innymi.

Nazywam się Alicja Chlasta.

Jestem dyplomowaną mentorką, coachką oraz trenerką rozwoju osobistego. Ukończyłam prestiżowe Podyplomowe Studium Coachingu i Mentoringu organizowane przez Laboratorium Psychoedukacji we współpracy z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym.

Ponad 20 lat temu założyłam Ośrodek Rozwoju Osobistego Alcha. Przez te wszystkie lata zorganizowałam setki warsztatów rozwojowo-psychologicznych: dla ciała, umysłu i ducha. Współpracowało ze mną wiele osób, część z nich przez krótką chwilę, część związało się z ośrodkiem Alcha na długie lata; jak zrobiła to Roshi Małgorzata Braunek, moja Nauczycielka i Mentorka czy Katarzyna Miller, znana pisarka i psycholożka.

Kilka lat pracowałam jako wolontariuszka w Telefonie Zaufania, gdzie uczestniczyłam w wielu szkoleniach dotyczących problemów społeczno-psychologicznych. W tym czasie ukończyłam również kurs „Kontakt w sytuacji pomagania” w renomowanym Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Przeszłam szkolenie „Żyć świadomie-Umierać po ludzku”, prowadzone przez Annę Dodziuk i
Wojciecha Eichelbergera.

Jestem nauczycielką medytacji. Praktykuję medytację zen od ponad 25 lat wraz z polską grupą buddyjską Kanzeon. Byłam wieloletnią uczennicą Roshi Małgorzaty Braunek.

Ukończyłam kurs mistrzowski – Siła obecności – z Ekhart’em Tolle.

Jestem certyfikowaną przewodniczką  Shinrin Yoku.

Jestem też instruktorką Jogi Śmiechu.

Kocham las, naturę i piesze wędrówki.
Pasjonuję się psychologią, duchowością, rozwojem osobistym, głęboką ekologią oraz ochroną ziemi.
Sporo czytam, fotografuję. Jestem laureatką kilku konkursów fotograficznych.

Zawsze przy moim boku jest pies. Obecnie w drodze towarzyszy mi Zula.

KOSZT

1850 złotych – 8 godzinnych sesji plus 2 sesje gratis (sesja pierwsza i ostatnia).

Warunkiem uczestnictwa jest OSOBISTE zgłoszenie mailowe potwierdzone opłaceniem całości, który wynosi  1850 złotych.

Wpłatę proszę kierować na konto ośrodka z dopiskiem: : Co dalej z tym życiem + numer NIP, jeśli ma być wystawiona faktura.

numer konta:
Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego, Alicja Chlasta
Santander
70109027760000000153562649

do przelewów zagranicznych:
Kod IBAN – PL70109027760000000153562649
Kod SWIFT WBKPPLPP

Zapisz się do naszego newslettera i zawsze bądź na bieżąco!

[FM_form id="3"]