Termin:
7-10 września 2023, Kazimierz Dolny, Willa Kazimierz

Grupa: maksymalnie 12 osób

UWAGA! Zawsze odpowiadamy na Wasze e-maila, jeśli więc takiej odpowiedzi nie otrzymaliście, sprawdźcie proszę w spamie i
dodajcie adres alcha@alcha.pl do listy “bezpiecznych nadawców”, aby wiadomości od nas nie trafiały do Waszego folderu spamu. 

Zapraszamy Was kobiety na psychoterapeutyczny warsztat, prowadzony przez Katarzynę Miller, który odbędzie się w Kazimierzu Dolnym.
Podczas warsztatu wraz z Katarzyną Miller zajmiemy się twoimi uczuciami i problemami. Być może jesteś rozdarta między sprzecznymi decyzjami; trudnościami w związkach; niskim poczuciem własnej wartości; trudną i bolesną przeszłością; niemożliwością podjęcia decyzji czy brakiem sensu życia… I czujesz, że tylko ty jedna na całym świecie jesteś w tak trudnym położeniu. Daj sobie pomóc, nie jesteś sama.
W grupie innych, równie wspaniałych kobiet jak ty, pomożemy Ci w szukaniu dobrych rozwiązań, jak najlepszych dla Ciebie.
Otwórz przed sobą nowe, dobre życie. Nic nie jest ostateczną katastrofą.

Prowadząca

Katarzyna Miller

Mentorka, filozofka, poetka, pisarka, psycholożka, psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej.
Wykładała psychologię na Gender Studies na UW.
Pisze i udziela wywiadów dla wielu pism.
Trwale związana ze „Zwierciadłem” oraz Ośrodkiem Rozwoju Osobistego Alcha.
Często gości jako ekspertka w wielu programach radia i telewizji.
Autorka wielu książek i poradników.
Poetka śpiewająca swoje własne piosenki na koncertach w Warszawie, w Krakowie, w Kazimierzu Dolnym. W 2020 roku nagrała również płytę – Choćby tylko na chwilę.

Plan wyjazdu

dzień pierwszy (czwartek):
20:00 spotkanie organizacyjne, pokój nr 26. APARTAMENT DELUX

piątek/sobota:
9.00 śniadanie
10.00 – 13.30 zajęcia w grupie, pokój nr 26. APARTAMENT DELUX
13:30 obiad
16.30 – 19.00 zajęcia w grupie, pokój nr 26. APARTAMENT DELUX
19.00 kolacja

niedziela
9.00 śniadanie
10.00 – 13.30 zajęcia w grupie, pokój nr 26. APARTAMENT DELUX

Koszt wyjazdu

1850 złotych, grupa terapeutyczna

plus noclegi ze śniadaniami

Pokój nr 21. Pokój dla jednej osoby ( łóżko 140×200)
1200 złotych pobyt ze śniadaniami

Pokój nr 25. Pokój dla jednej osoby ( łóżko 140×200)
1200 złotych pobyt ze śniadaniami

Pokój nr 22. Pokój dla dwóch osób ( dwa łóżka 80×200)
690 złotych pobyt ze śniadaniami. Cena dotyczy jednej osoby.

Pokój nr 23. Pokój dla dwóch osób ( dwa łóżka 80×200)
690 złotych pobyt ze śniadaniami. Cena dotyczy jednej osoby.

Pokój nr 24. Pokój dla dwóch osób ( dwa łóżka 140×200)
735 złotych pobyt ze śniadaniami. Cena dotyczy jednej osoby.

Pokój nr 11. Pokój dla dwóch osób ( dwa łóżka 140×200)
735 złotych pobyt ze śniadaniami. Cena dotyczy jednej osoby.

Pokój nr 13. Pokój dla dwóch osób ( dwa łóżka 80×200)
690 złotych pobyt ze śniadaniami. Cena dotyczy jednej osoby.

Pokój nr 14. Pokój dla dwóch osób ( dwa łóżka 140×200)
735 złotych pobyt ze śniadaniami. Cena dotyczy jednej osoby.

W związku z tym, że pensjonat położony jest w samym centrum Kazimierza Dolnego, w otoczeniu wielu restauracji i knajpek, zdecydowaliśmy, że obiady i kolacje uczestniczki będą organizowały sobie we własnym zakresie. Jest to dobre rozwiązanie i wspólne posiłki w różnych kazimierskich knajpkach z całą pewnością umilą ten wrześniowy wyjazd.

REZERWACJA UDZIAŁU W WARSZTACIE
Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest OSOBISTE zgłoszenie mailowe potwierdzone równoczesnym opłaceniem udziału w warsztacie, który wynosi  1850 złotych.

Wpłatę prosimy kierować na konto ośrodka z dopiskiem: :”Usługa terapeutyczna” + numer NIP, jeśli ma być wystawiona faktura.

numer konta:
Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego, Alicja Chlasta
Santander
70109027760000000153562649

do przelewów zagranicznych:
Kod IBAN – PL70109027760000000153562649
Kod SWIFT WBKPPLPP

Przyjmujemy tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą.
O przyjęciu decyduje kolejność wpłat. Swoje uczestnictwo wraz z wpłatą można wycofać do 30 dni przed zajęciami. Przy rezygnacji po tym terminie wpłata za warsztat przepada. Przypominamy, iż zgodnie z art. 38 pkt 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta – w tej sytuacji nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość z uwagi na wcześniej już oznaczony termin warsztatu. 

REZERWACJA MIEJSCA W PENSJONACIE
Równocześnie z rezerwacją miejsca w warsztacie należy zrobić rezerwację noclegu. W tej sprawie proszę skontaktować się z panią Justyną.
Kontakt:
kontakt@willakazimierzdolny.pl lub/i +48 789 104 832

Miejsce

Willa Kazimierz
Warsztat odbędzie się w przepięknej, nowej willi w Kazimierzu Dolnym, w miejscowości nazywanej „perłą polskiej architektury renesansowej”.

Do dyspozycji mamy dom o bardzo wysokim standardzie, z pokojami 1, 2, – osobowymi. Każdy pokój ma łazienkę.
Willa położona jest w samym centrum magicznego miasteczka. Dodatkowym atutem tego miejsca są obfite i przepyszne śniadania. I oczywiście bliskie sąsiedztwo Herbaciarni u Dziwisza, która sąsiaduje z willą. 🙂

Willa Kazimierz
Apartament Delux
Widok na taras.

UCZESTNICTWO

1. W warsztacie mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie.

2. Osoby uczestniczące w zajęciach biorą całkowitą odpowiedzialność za stan swojego zdrowia fizycznego i emocjonalnego, zarówno w czasie zajęć jak i pomiędzy nimi.

3. Osoby w trakcie leczenia psychiatrycznego, osoby, które ostatnio przeżyły kryzys emocjonalny lub są w depresji, powinny swoją decyzję o udziale w zajęciach skonsultować z lekarzem prowadzącym lub psychoterapeutą. To samo zalecamy wszystkim osobom, które mają wątpliwości co do tego, jak dane zajęcia mogą wpłynąć na stan ich zdrowia. W razie wątpliwości dotyczących wybranych zajęć bądź trudności w znalezieniu kompetentnej konsultacji psychologicznej, proponujemy skontaktować się z organizatorem lub osobą prowadzącą.

4. Zajęcia przeznaczone są dla osób w pełni władz umysłowych i biorących udział na własną odpowiedzialność. Jeśli obawiasz się, że obecność na zajęciach może zaburzyć Twoją równowagę psychiczną, to nie decyduj się na udział.

5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne negatywne konsekwencje niezastosowania się do powyższych wskazań.

6. W czasie każdych zajęć, masz prawo odmówić odpowiedzi na pytania oraz odmówić udziału w proponowanych ćwiczeniu/ćwiczeniach, jeśli obawiasz się, że mogłyby one negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie.

7. Uczestnicy są zobowiązani do dyskrecji na temat innych osób, które w zajęciach brały udział. Po zajęciach nie rozmawiamy na temat tego co wydarzyło się podczas ich trwania, ani na temat osób, które w nich uczestniczył.

8. Podczas zajęć obowiązują zasady niestosowania przemocy, nieużywania alkoholu i środków odurzających oraz niepalenia papierosów na terenie domu.

9. W warsztacie nie mogą wziąć udziału matki z córkami, siostry, znajome, przyjaciółki.

10. Decydując się na udział w warsztacie zobowiązujesz się do uczestnictwa we wszystkich zaplanowanych sesjach terapeutycznych, od początku do końca wyjazdu.

Zapisz się do naszego newslettera i zawsze bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Dane osobowe na stronie internetowej przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.