„Na Walentego prawdy się dowiesz, kto ma Cię w sercu, kto w duszy , kto tylko w głowie” (przysłowie).

W tym magicznym czasie walentynkowym, zapraszamy do zajrzenia w karty Tarota, by zobaczyć jak to jest u nas z tą miłością. Czy jest to ta pierwsza, czy może druga, czy może ta jedyna, wyczekiwana. Karty pokażą, czy osoba, z którą chcemy się związać jest tą właściwą, czy może lepiej będzie rozstać się.

A może wspólna praca nad związkiem sprawi, że przekształci się on w mądre, pełne miłości spotkanie dwojga ludzi.

Osoby samotne dowiedzą się, czy nadszedł już ich czas na spotkanie drugiej połowy i co mogą uczynić, aby to spotkanie przyspieszyć. Być może trzeba będzie pozbyć się kilku iluzji, dotrzeć do lęku przed bliskością lub po prosty poczekać.

Przy pomocy tarototerapeutki można będzie przyjrzeć się jak to jest u nas z tą miłością.
Pary, które stoją przed problemem, czy decyzją mogą przyjść razem, by zapytać karty o przyszłość lub prosić o radę.

Sesję Tarota walentynkowego można robić przez cały luty. Jest to Wróżba która zajmuje się tematyką miłości i relacji międzyludzkich. Podczas sesji Tarot odpowie na pytania: Jaki jest związek w którym jesteś? Czy warto w nim zostać? Jak go poprawić? Uratować? Dla tych, którzy szukają partnera Tarot odpowie między innymi na pytania: Czy miłość jest ci pisana w tym roku? Czy znajdziesz partnera, z którym będziesz szczęśliwa/y? Co stoi na przeszkodzie w znalezieniu partnera? Z kim byłabyś/byłbyś szczęśliwa/y? Kart można zapytać o wierność partnera, o szanse na dziecko, o to jak wyleczyć złamane serce, żeby ruszyć dalej w życiu. Karty powiedzą czy ktoś traktuje Cię na poważnie.

W wróżbie Walentynkowej możesz zapytać o miłość…..do siebie. Jak poczuć się kochaną/kochanym i wartościową/wartościowym. Jak siebie otoczyć miłością.

Suzan wspólnie z Katarzyną Miller napisała kilka książek i poradników. Między innymi: „Instrukcja obsługi Faceta” (Zwierciadło), ” Jak się nie rozstawać a jak już – to jak” (Świat Książki), „Instrukcja obsługi kobiety” oraz „Instrukcja obsługi mężczyzny”(Zwierciadło).

Sesja w języku polskim lub angielskim, telefonicznie, on-line lub osobiście.

Tarocistka

Suzan, Instruktorka Tarota, twórczyni Terapii Tarotem, która pomaga kształtować rzeczywistość a nie być na nią skazaną. Pierwszą talię kart znalazła w Londynie, na stacji kolejowej Forest Hill. Leżała tam zapakowana – czekając na nią. Okazało się, że jej wróżby sprawdzają się w 100% i że jej dar jest niezwykły.

Po studiach w Londynie na wydziale Sztuki i Reżyserii zajęła się Tarotem profesjonalnie otwierając gabinet w Warszawie i w Londynie. Stosuje technikę przepowiedni z psychologią i elementami samokreacji.

Uczy jak wpływać na swój los i jak przy pomocy kart zmienić swoje życie na lepsze. Usuwa blokady dotyczące pieniędzy, miłości, zdrowia i powodzenia. Pomaga w ciężkich wyborach, beznadziejnych sytuacjach, w poczuciu stagnacji i beznadziei.

Jej klienci to między innymi słynne osoby ze świata filmu, telewizji, medycyny i prawa. Klienci mówią, że wychodzą od Suzany „na skrzydłach”, wiedzą co robić i wiedzą, że będzie dobrze.

Ma bardzo wysoki stopień wiarygodności przepowiedni. Pomogła wielu ludziom i zmieniła ich życie czasami w całości. Udziela prywatnych konsultacji i uczy przepowiadania z kart. Tworzy Profile Tarota z daty urodzenia, które decydują o głównej misji życiowej, określa główne zalety i dary danej osoby. Dobiera imiona, sprawdza inwestycje i nieruchomości i miejsca pracy.

Wspólnie z Katarzyną Miller napisała kilka książek i poradników psychologicznych.
Oprócz Tarota zajmuje się reżyserią filmową.

Koszt sesji

350 złotych.

Sesja trwa około 50 -60 minut. Może odbyć się w języku polskim lub angielskim, telefonicznie lub bezpośrednio.
Warunkiem skorzystania z sesji jest zgłoszenie  potwierdzone wpłatą zadatku w wysokości 150 złotych  za osobę. 
W przypadku sesji telefonicznej lub online należy wpłacić całą kwotę.

Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego
Inteligo PKO BP
50 1020 5558 1111 1355 6440 0058
do przelewów zagranicznych:
Kod IBAN – PL50 1020 5558 1111 1355 6440 0058
Kod SWIFT – BPKOPLPW

Przyjmujemy tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą. Pozostałą kwotę należy zapłacić przed sesją, u Susan.
Swoją wpłatą można wycofać do tygodnia przed sesją.
Po tym terminie wpłata przepada bez możliwości przeniesienia jej na inny termin.

Opinie uczestniczek/uczestników korzystających z sesji.

Około 2 tygodni temu miałam sesję z Suzan. Cóż mogę napisać: to co się wydarzyło było dość intymne i w zasadzie nie chciałabym zdradzać szczegółów. Mówiąc bardzo ogólnie znowu nauczyłam się czegoś o sobie i Suzan powiedziała mi o czymś co ja czułam, ale czego nie mogłam w żaden sposób uchwycić. Suzan odczarowała to co niepotrzebne i postarałyśmy się razem aby przyszłość mogła być dobra, bez zbędnych balastów.
Polecam konsultację z Suzan, to było bardzo ciekawe przeżycie, można by rzec, że niezwykle.
Zawsze wierzyłam w różne “energie” a teraz już wiem, że są one prawdziwe i mają na nas duży wpływ.
Gosia

Pragnę napisać kilka ciepłych słów o spotkaniu z p. Suzan.
Jest Ona niesamowitą kobietą, przyciągającą swoją charyzmą. Spotkanie z nią i Tarot, który mi wyłożyła, otworzyły mi oczy na wiele życiowych spraw. Idealnie odzwierciedliła mi relacje w moim małżeństwie, i moje położenie w tej relacji. Dosłownie “szeroko otworzyła mi moje zamknięte oczy” !
Jedna sesja z p. Suzan więcej mi dała niż lata terapii. Jeszcze nie raz do Niej wrócę i zrobię to z ogromną przyjemnością.
Joanna

Sesja z Suzan to niezwykłe doświadczenie. Jej otwartość, umiejętność słuchania,  a także znajomość natury człowieka pozwoliły mi inaczej, szerzej spojrzeć na sytuację, w jakiej się znajduję. A to jest dobry początek zmian. Dziękuję.
Agnieszka

Jak dla mnie rewelacja.
Grażyna

Dzięki stronie Ośrodka Alcha miałam prawdziwą przyjemność znaleźć i poznać panią Suzan. Mogę ją śmiało polecić jako osobę otwartą, empatyczną, uważną na rozmówcę, budzącą zaufanie, szczerą, emanującą dobrą energią i posiadającą ogromną wiedzę, którą potrafi się podzielić.    
Agnieszka

Korzystam z rad Suzan od wielu lat. Suzan jest świetnym coachem i psychologiem. Pomogła mi w bardzo trudnych chwilach i jest ,,matką mojego obecnego sukcesu życiowego”. Suzan zajmuje się też ziołami chińskimi, które chyba jako jedyne pomagają w depresji i w trudnych chorobach. Jeżeli jesteś w kropce lub na rozstaju dróg – to trafisz do najlepszej osoby w tym kraju.      
Agnieszka

Ponieważ korzystam z usług pani Suzan – jestem pod ogromnym wrażeniem Jej kompetencji i wiedzy.
Korzysta z tak różnych technik, jest otwarta na to co się dzieje w trakcie terapii. Mam wielką przyjemność korzystać z porad poprzez skypa. Jest bardzo skuteczna i potrafiąca odczytać aktualnie ważne problemy do rozwiązania.
Beata

Jestem zadowolona ze spotkania z P Susan.
Uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, chociaż chciałam chyba uzyskać inne. Ale postanowiłam zastosować się do tych rad.Zadziwia mnie Tarot, że tyle można z niego wyczytać. Bardzo fajna psychologiczna intuicja Pani Susan i uważna obserwacja rozmówcy, ciekawe wnioski odnośnie własnego profilu osobowości…. Z racjonalnego punktu widzenia to przecież wręcz absurdalne, że inteligentna wykształcona osoba idzie w wątpliwych dla siebie kwestiach zasięgnąć rady tarocistki.
Ale cóż, już Mickiewicz napisał,że nie tylko mędrca szkiełko i oko, więc idę w tą stronę…
Anna

Zapisz się do naszego newslettera i zawsze bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Dane osobowe na stronie internetowej przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.