Zapraszamy na noworoczną sesję Tarota, który pomoże Wam przygotować się do 2023 roku.

Dzięki rozkładowi kart Tarota będziecie mogli dobrze przygotować się do nadchodzącego roku, poznać jego jasne i ciemne strony oraz uniknąć przeszkód.
Suzan pomoże Wam zaplanować ten rok, tak by był on rokiem wspierających okoliczności, wykorzystanych szans i świetnych inspiracji.

Tarot Noworoczny da pogląd i wskazówki na nadchodzące miesiące. Odpowie na pytanie na czym warto się skupić w tym roku i co jest najważniejsze, pokaże co jest do zrobienia. Wskaże potencjały, na które trzeba zwrócić uwagę oraz uczuli na zagrożenia czyli na co trzeba uważać i w jakiej sferze życia.

Tarocistka:

Suzana Elizabeth – ur. 18.07.1972 Kraków.

Instruktorka Tarota, twórczyni Terapii Tarotem, która pomaga kształtować rzeczywistość a nie być na nią skazaną. Pierwszą talię kart znalazła w Londynie, na stacji kolejowej Forest Hill. Leżała tam zapakowana – czekając na nią.

Po studiach w Londynie na wydziale Sztuki i Reżyserii zajęła się Tarotem profesjonalnie otwierając gabinet w Warszawie i w Londynie. Stosuje technikę przepowiedni z psychologią i elementami samokreacji.
Uczy jak wpływać na swój los i jak przy pomocy kart zmienić swoje życie na lepsze. Usuwa blokady dotyczące pieniędzy, miłości, zdrowia i powodzenia. Pomaga w ciężkich wyborach, beznadziejnych sytuacjach, w poczuciu stagnacji i beznadziei.

Jej klienci to między innymi znane osoby ze świata filmu, telewizji, medycyny i prawa. Klienci mówią, że wychodzą od Suzany „na skrzydłach”, wiedzą co robić i wiedzą, że będzie dobrze.

Ma bardzo wysoki stopień wiarygodności przepowiedni. Pomogła wielu ludziom i zmieniła ich życie czasami w całości. Udziela prywatnych konsultacji i uczy przepowiadania z kart. Tworzy Profile Tarota z daty urodzenia, które decydują o głównej misji życiowej, określa główne zalety i dary danej osoby. Dobiera imiona, sprawdza inwestycje i nieruchomości i miejsca pracy.

Wspólnie z Katarzyną Miller napisała wiele książek i poradników.

Cena sesji:

350 złotych.

Sesja trwa około 50 -60 minut. Może odbyć się w języku polskim lub angielskim, telefonicznie, online lub bezpośrednio.
Warunkiem skorzystania z sesji jest zgłoszenie  potwierdzone wpłatą zadatku w wysokości 150 złotych  za osobę. 
W przypadku sesji telefonicznej lub online należy wpłacić całą kwotę na konto ośrodka.

Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego
Inteligo PKO BP
50 1020 5558 1111 1355 6440 0058
do przelewów zagranicznych:
Kod IBAN – PL50 1020 5558 1111 1355 6440 0058
Kod SWIFT – BPKOPLPW

Przyjmujemy tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą. Pozostałą kwotę należy zapłacić przed sesją, u Susan.
Swoją wpłatą można wycofać do tygodnia przed sesją.
Po tym terminie wpłata przepada bez możliwości przeniesienia jej na inny termin.

Opinie uczestników sesji

Ok. 2 tyg temu miałam sesję z Suzaną. Cóż mogę napisać: to co się wydarzyło było dość intymne i w zasadzie nie chciałabym zdradzać szczegółów. Mówiąc bardzo ogólnie znowu nauczyłam się czegoś o sobie i Suzana powiedziała mi o czymś co ja czułam, ale czego nie mogłam w żaden sposób uchwycić. Suzana odczarowała to co niepotrzebne i postarałyśmy się razem aby przyszłość mogła być dobra, bez zbędnych balastów.
Polecam konsultację z Suzaną, to było bardzo ciekawe przeżycie, można by rzec, że niezwykle.
Zawsze wierzyłam w różne „energie” a teraz już wiem, że są one prawdziwe i mają na nas duży wpływ.
Gosia

Pragnę napisać kilka ciepłych słów o spotkaniu z p. Suzan.
Jest Ona niesamowitą kobietą, przyciągającą swoją charyzmą. Spotkanie z nią i Tarot, który mi wyłożyła, otworzyły mi oczy na wiele życiowych spraw. Idealnie odzwierciedliła mi relacje w moim małżeństwie, i moje położenie w tej relacji. Dosłownie „szeroko otworzyła mi moje zamknięte oczy” !
Jedna sesja z p. Suzan więcej mi dała niż lata terapii. Jeszcze nie raz do Niej wrócę i zrobię to z ogromną przyjemnością 🙂
Joanna

„Sesja z Suzan to niezwykłe doświadczenie. Jej otwartość, umiejętność słuchania,  a także znajomość natury człowieka pozwoliły mi inaczej, szerzej spojrzeć na sytuację, w jakiej się znajduję. A to jest dobry początek zmian. Dziękuję  🙂 „
Agnieszka

Jak dla mnie rewelacja.
Grażyna

Dzięki stronie Ośrodka Alcha miałam prawdziwą przyjemność znaleźć i poznać panią Suzan. Mogę ją śmiało polecić jako osobę otwartą, empatyczną, uważną na rozmówcę, budzącą zaufanie, szczerą, emanującą dobrą energią i posiadającą ogromną wiedzę, którą potrafi się podzielić. 🙂   
Agnieszka

Korzystam z rad Suzan od wielu lat. Suzan jest świetnym coachem i psychologiem. Pomogła mi w bardzo trudnych chwilach i jest ,,matką mojego obecnego sukcesu życiowego”. Suzan zajmuje się też ziołami chińskimi, które chyba jako jedyne pomagają w depresji i w trudnych chorobach. Jeżeli jesteś w kropce lub na rozstaju dróg – to trafisz do najlepszej osoby w tym kraju.      
Agnieszka

Ponieważ korzystam z usług pani Suzan – jestem pod ogromnym wrażeniem Jej kompetencji i wiedzy.
Korzysta z tak różnych technik, jest otwarta na to co się dzieje w trakcie terapii. Mam wielką przyjemność korzystać z porad poprzez skypa. Jest bardzo skuteczna i potrafiąca odczytać aktualnie ważne problemy do rozwiązania.
Beata

Jestem zadowolona ze spotkania z P Susan.
Uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, chociaż chciałam chyba uzyskać inne. Ale postanowiłam zastosować się do tych rad.Zadziwia mnie Tarot, że tyle można z niego wyczytać. Bardzo fajna psychologiczna intuicja Pani Susan i uważna obserwacja rozmówcy, ciekawe wnioski odnośnie własnego profilu osobowości…. Z racjonalnego punktu widzenia to przecież wręcz absurdalne, że inteligentna wykształcona osoba idzie w wątpliwych dla siebie kwestiach zasięgnąć rady tarocistki.
Ale cóż, już Mickiewicz napisał,że nie tylko mędrca szkiełko i oko, więc idę w tą stronę…
Anna

Zapisz się do naszego newslettera i zawsze bądź na bieżąco!

[FM_form id="3"]