23 stycznia 2021, godz. 18.00-19.30
On-line

JOGA PIĘKNA – NATURALNE SPOSOBY ODMŁADZANIA I ZACHOWANIA ŁADNEGO WYGLĄDU.

Młoda twarz kojarzy się nam z gładką skórą, pozbawioną zmarszczek i z tego powodu błędnie podchodzimy do prób zachowania młodego wyglądu na dłużej. Krem przeciwzmarszczkowy nie jest w stanie rozwiązać prawdziwych przyczyn starzenia się twarzy i szyi. Procesy jakie zachodzą z wiekiem są znacznie bardziej złożone niż utrata jędrności skóry. 
W twarzy i szyi mamy również mięśnie i to aż ponad 80! Z biegiem czasu mięśnie tracą swoją objętość, jędrność oraz często ulegają stałym przykurczom, skóra zaczyna ulegać wiotczeniu, a także zachodzą zmiany w samej strukturze kostnej twarzy. Sama pielęgnacja skóry nie zahamuje procesów zachodzących z wiekiem. Siła grawitacji jest jednym z największych wrogów ładnego wyglądu. To ona powoduje, że twarz zaczyna zwisać, a osłabione z czasem mięśnie potęgują jeszcze bardziej ten efekt. Do tego dochodzą niewłaściwe nawyki, które powtarzane każdego dnia powodują niepożądane zmiany na twarzy. Ogromny wpływ ma również sylwetka ciała i emocje…

Znając podstawy tych procesów możemy diametralnie zmienić podejście do codziennej pielęgnacji oraz sposobów spowolniania zmian zachodzących z wiekiem. Program „Joga Piękna – Autoodmładzanie Twarzy i Szyi” jest holistycznym sposobem na przywrócenie i zachowanie młodego, promiennego wyglądu. 

„Joga Piękna” oparta na ćwiczeniach twarzy, masażach, zmianie nawyków i pielęgnacji uczy, jak ćwiczyć mięśnie, wzmacniać oraz relaksować, aby nie tylko odwracać negatywne efekty wpływu grawitacji i innych przyczyn, ale również kształtować to, jak twarz będzie wyglądać w przyszłości. Dzięki metodzie „Jogi Piękna” twarz uzyskuje promienny, przyjemny wygląd bez żadnej zewnętrznej ingerencji, w zgodzie ze sobą oraz naturą. 

PROGRAM „Joga Piękna – Podstawowa Praktyka Jogi Twarzy”

Część teoretyczna:
• podstawy anatomii twarzy i szyi
• procesy starzenia się twarzy i szyi
• wpływ sylwetki na wygląd twarzy i szyi
• nawyki wpływające na wygląd twarzy i szyi

Część praktyczna:
• nauka ćwiczeń na poszczególne partie twarzy by poprawić owal, ujędrnić policzki, zlikwidować podwójny podbródek, wzmocnić okolicę oczu oraz wygładzić czoło.
• podstawy automasażu twarzy i szyi

Materiały:
• ćwiczenia w formie pdf opisem przedstawionych ćwiczeń
• video z dostępem 21 dni

Dla kogo jest joga twarzy?
Dla każdego kto chce się nauczyć technik odmładzania dla samego siebie by poprawić wygląd twarzy i szyi, niezależnie od wieku. Odpowiednio dobrane techniki nie powodują żadnych skutków ubocznych, nie pogłębiają zmarszczek. 
Joga twarzy, ani masaże nie powinny być praktykowane przez osoby chore na choroby nowotworowe szczególnie w okolicy twarzy i szyi, poważne choroby dermatologiczne, zakażenia skóry.

Po jakim czasie są widoczne rezultaty? Z reguły pierwsze efekty są zauważalne już po 2 – 4 tygodniach, a te bardziej zauważalne po 2 – 3 miesiącach codziennej praktyki. Dokładny czas uzależniony jest od wieku i kondycji organizmu. Nie bez znaczenia jest również styl życia oraz dieta.

Jak się przygotować do warsztatu?
 Do warsztatu, nie trzeba się przygotowywać w specjalny sposób. Jedynie warto założyć bluzkę o większym dekolcie. Również lekki, delikatny makijaż nie będzie przeszkodą.

Uwaga! Nie jest to warsztat instruktorski, po którym można prowadzić zajęcia z klientami. Jest to warsztat skierowany do osób, które chcą poznane techniki stosować u siebie i świadomie wpływać na procesy starzenia się twarzy i szyi.

WARSZTAT POPROWADZI: Marta Kucińska

Marta Kucińska: joginka, konsultantka ajurwedy III stopnia, certyfikowana nauczycielka jogi twarzy wg. japońskiej metody Face Yoga Method opracowanej przez Fumiko Takatsu. Wie wszystko o odmładzaniu poprzez dietę i styl życia oraz wzmacnianiu energii życiowej. Organizuje szkolenia w całej Polsce.

Koszt warsztatu: 260 złotych.

Warunkiem uczestnictwa jest OSOBISTE zgłoszenie mailowe potwierdzone opłatą warsztatu w wysokości 260 złotych oraz przysłanie aktualnego numeru telefonu kontaktowego. 
Jeśli ma być wystawiona faktura prosimy o równoczesne przysłanie numeru NIP z danymi firmy. 
Wpłatę prosimy kierować na konto ośrodka z dopiskiem: „usługa szkoleniowa”.

Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego
Inteligo PKO BP
50 1020 5558 1111 1355 6440 0058 

do przelewów zagranicznych:
Kod IBAN – PL50 1020 5558 1111 1355 6440 0058
Kod SWIFT – BPKOPLPW

Prosimy o nie dopisywanie w tytule przelewu daty czy innych informacji dotyczących adresu zamieszkania, rodzaju warsztatu itp. Te wszystkie informacje prosimy przysłać na e-mail!
WAŻNE! Osoby, które chcą otrzymać fakturę, w przelewie muszą podać numer NIP! Bez tego numeru wystawienie faktury będzie niemożliwe. Przyjmujemy tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą.

Przyjmujemy tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą.
UWAGA! O udziale decyduje kolejność wpłat!


Zapisz się do naszego newslettera i zawsze bądź na bieżąco!

[FM_form id="3"]