Urodziła się w Warszawie.
Ukończyła grafikę na warszawskiej ASP w pracowni grafiki – linorytu prof. Haliny Chrostowskiej
i malarstwa prof. Jerzego Tchórzewskiego. W ramach studiów artystycznych ukończyła studium pedagogiczne. W latach 80-tych XX wieku uczestniczyła w niezależnym życiu artystycznym.
Przez 8 lat związana z ” Gazeta Wyborczą” jako graficzka i rysowniczka.
Pracuje w technice monotypii, maluje obrazy, rysuje oraz zajmuje się projektowaniem wnętrz.
Układa programy i realizuje warsztaty autorskie, współpracuje z grupami kreatywnymi. Aktywnie uczestniczy w działaniach partycypacyjnych łączących działalność artystów z działaniami amatorów. Prowadzi twórcze plenery dla amatorów.
Współpracuje z Fundacjami i organizacjami pozarządowymi, przewodnikami praskimi a także z: Zachęta – Galeria Narodowa, Fundacja Pompka, Hereditas, Organizacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Wars-Off, Spotlight Kids, Fundacja Dom Kultury, Fundacja Projekt Starsi, Galeria Labirynt -z Lublina.
Prowadziła min:
Cykliczne zajęcia z osobami chorymi na Alzheimera-Centrum Alzh. Warszawa-2014, Cykl zajęć plastycznych dla dorosłych w JCC Warszawa -Jewish Community Center – Centrum Społeczności Żydowskiej -2014, warsztaty dorosłych oraz dla nauczycieli w Zachęta-Galeria Narodowa. Prowadziła warsztaty kreatywne dla kobiet osadzonych w wiezieniu na Grochowie, warsztaty dla seniorów. Prowadzi autorski program Koło Gospodyń Miejskich Maluje.
Współtworzy akcję artystów praskich „Stan Rzeczywisty – nocne spotkania z twórcami” i jest uczestniczką wydarzeń tej akcji od 2012r.
Od 2012 r. współpracuje twórczo z artystą rzeźbiarzem Pawłem Althamerem przy artystycznych działaniach określanych jako Kongres Rysowników rozpoczętych podczas 7 Berlin Biennale (Berlin, Rzym, Pekin, Ivanofranovsk, Turyn, Warszawa) oraz bierze udział projektach artystycznych min. Świecie 2015r. -projekt ”Arka”, Kielce 2016r.- projekt ”Nomada”
Wspólnie z Althamerem prowadzi zajęcia artystyczne z Grupa Nowolipie osobami chorymi na SM w Ognisku na Nowolipkach od 2013r.
Aktualnie uczestniczy w rocznym w kursie zawodowym „Arteterapia-Kultura przeciw Wykluczeniu” prowadzonym przez Akademie Umiejętności Społecznych Centrum Łowicka w Warszawie rekomendowanym przez NCK.
Ostatnie wystawy indywidualne:
– galeria „Klitka” – malarstwo olejne, 2011
– galeria „Graże”- malarstwo olejne, 2012
– galeria „Graże”- malarstwo olejne, 2013
– galeria „Graże”- malarstwo olejne, „Szinuazerie” 2014
Prace w kolekcjach państwowych (min. kolekcja miasta Kolonii-Niemcy) oraz prywatnych w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, USA, Anglii.

Zapisz się do naszego newslettera i zawsze bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Dane osobowe na stronie internetowej przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.