Potrzebujesz porady, pomocy? Zapisz się na sesję telefoniczną, on-line lub bezpośrednią, u Suzan!

Suzan, instruktorka Tarota, Wróżka, Mistrzyni Białej Magii, twórczyni Terapii Tarotem,  pomaga kształtować rzeczywistość a nie być na nią skazaną. Pierwszą talię kart znalazła w Londynie, na stacji kolejowej Forest Hill. Leżała tam zapakowana – czekając na nią. Okazało się, że jej wróżby sprawdzają się w 100% i że jej dar jest niezwykły.

Po studiach w Londynie na wydziale Sztuki i Reżyserii zajęła się Tarotem profesjonalnie otwierając gabinet w Warszawie i w Londynie. Stosuje technikę przepowiedni z psychologią i elementami samokreacji.

Uczy jak wpływać na swój los i jak przy pomocy kart zmienić swoje życie na lepsze. Usuwa blokady dotyczące pieniędzy, miłości, zdrowia i powodzenia. Pomaga w ciężkich wyborach, beznadziejnych sytuacjach, w poczuciu stagnacji i beznadziei.

Jej klienci to między innymi słynne osoby ze świata filmu, telewizji, medycyny i prawa. Klienci mówią, że wychodzą od Suzan “na skrzydłach”, wiedzą co robić i wiedzą, że będzie dobrze.
Ma bardzo wysoki stopień wiarygodności przepowiedni. Pomogła wielu ludziom i zmieniła ich życie czasami w całości. Udziela prywatnych konsultacji i uczy przepowiadania z kart. Tworzy Profile Tarota z daty urodzenia, które decydują o głównej misji życiowej, określa główne zalety i dary danej osoby. Dobiera imiona, sprawdza inwestycje i nieruchomości i miejsca pracy.


Tarocistka:  Suzana Elizabeth – ur. 18.07.1972 Kraków

Wspólnie z Katarzyną Miller napisała książkę “Instrukcja obsługi Faceta”, “Instrukcja obsługi kobiety”,  “Mam faceta i … mam problem” , “Instrukcja obsługi toksycznych ludzi”, oraz ” Jak się nie rozstawać a jak już – to jak” (Świat Książki).
Suzan oprócz tarota zajmuje się reżyserią filmową.

Cena sesji : 350 złotych.

Sesja trwa około 50 -60 minut. Może odbyć się w języku polskim lub angielskim, telefonicznie lub bezpośrednio w Warszawie.
Warunkiem skorzystania z sesji jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne potwierdzone wpłatą zadatku w wysokości 150 złotych oraz przysłanie aktualnego numeru telefonu kontaktowego.
Wpłatę prosimy kierować na konto ośrodka z dopiskiem: „usługa szkoleniowa”.

Przyjmujemy tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą.
Pozostałą kwotę 200 złotych należy zapłacić przed sesją, bezpośrednio u Susan.
W przypadku sesji telefonicznej należy wpłacić na konto całą kwotę.

Swoją wpłatą można wycofać do tygodnia przed sesją.
Po tym terminie wpłata przepada bez możliwości przeniesienia jej na inny termin.

Opinie uczestników sesji.

Ok. 2 tyg temu miałam sesję z Suzaną. Cóż mogę napisać: to co się wydarzyło było dość intymne i w zasadzie nie chciałabym zdradzać szczegółów. Mówiąc bardzo ogólnie znowu nauczyłam się czegoś o sobie i Suzana powiedziała mi o czymś co ja czułam, ale czego nie mogłam w żaden sposób uchwycić. Suzana odczarowała to co niepotrzebne i postarałyśmy się razem aby przyszłość mogła być dobra, bez zbędnych balastów.

Polecam konsultację z Suzaną, to było bardzo ciekawe przeżycie, można by rzec, że niezwykle.

Zawsze wierzyłam w różne “energie” a teraz już wiem, że są one prawdziwe i mają na nas duży wpływ.

Gosia

Jak dla mnie rewelacja.

Grażyna

Dzięki stronie Ośrodka Alcha miałam prawdziwą przyjemność znaleźć i poznać panią Suzan. Mogę ją śmiało polecić jako osobę otwartą, empatyczną, uważną na rozmówcę, budzącą zaufanie, szczerą, emanującą dobrą energią i posiadającą ogromną wiedzę, którą potrafi się podzielić. 🙂   

Agnieszka

Korzystam z rad Suzan od wielu lat. Suzan jest świetnym coachem i psychologiem. Pomogła mi w bardzo trudnych chwilach i jest ,,matką mojego obecnego sukcesu życiowego”. Suzan zajmuje się też ziołami chińskimi, które chyba jako jedyne pomagają w depresji i w trudnych chorobach. Jeżeli jesteś w kropce lub na rozstaju dróg – to trafisz do najlepszej osoby w tym kraju.      

Agnieszka

Ponieważ korzystam z usług pani Suzan – jestem pod ogromnym wrażeniem Jej kompetencji i wiedzy.

Korzysta z tak różnych technik, jest otwarta na to co się dzieje w trakcie terapii. Mam wielką przyjemność korzystać z porad poprzez skypa. Jest bardzo skuteczna i potrafiąca odczytać aktualnie ważne problemy do rozwiązania.

Beata

Jestem zadowolona ze spotkania z P Susan.

Uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, chociaż chciałam chyba uzyskać inne. Ale postanowiłam zastosować się do tych rad.Zadziwia mnie Tarot, że tyle można z niego wyczytać. Bardzo fajna psychologiczna intuicja Pani Susan i uważna obserwacja rozmówcy, ciekawe wnioski odnośnie własnego profilu osobowości…. Z racjonalnego punktu widzenia to przecież wręcz absurdalne, że inteligentna wykształcona osoba idzie w wątpliwych dla siebie kwestiach zasięgnąć rady tarocistki.

Ale cóż, już Mickiewicz napisał,że nie tylko mędrca szkiełko i oko, więc idę w tą stronę…

Anna

Zapisz się do naszego newslettera i zawsze bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Dane osobowe na stronie internetowej przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.