19-20 listopada 2022, on-line
sobota: godz. 16-19
niedziela: godz. 10-14

„Uczestniczyłam w kursie Tarota online z Susan Giżyńską i jestem zachwycona i zachęcona do dalszego uczenia się Tarota. Susan przekazuje wiedzę w  sposób  bardzo przystępny i praktyczny, a jednocześnie bardzo pogłębiony i „terapeutyczny”. Dzięki temu kursowi odkryłam, że Tarot może być przyjacielem, ale też narzędziem do autoterapii i pomocy innym osobom. Jestem oczarowana tym, w jaki sposób praca z Tarotem wzmacnia intuicję i kobiecą siłę, którą mamy w sobie. Każda z nas może być Wiedźmą, a Suzan pomogła mi to to odkryć dla siebie. Dziękuję i mam nadzieję na kolejne spotkania”. – Ewa    

O Tarocie słyszał już chyba każdy. Jedni go przeklinają, drudzy wielbią i tylko nieliczni potrafią wykorzystać jego moc, by pomóc sobie i innym. Przez wieki z porady Tarota korzystali królowie, politycy, gwiazdy sceny i rzesze zwyczajnych ludzi.
Wszyscy szukali jednego: wsparcia, porady, zrozumienia tego co akurat wydarza się w ich życiu i jakie działanie będzie w tym momencie najwłaściwsze.

Tarot niestrudzenie niczym dobry nauczyciel pomaga, doradza, wskazuje drogę.

Podczas naszego warsztatu chcemy nauczyć Was posługiwania się Tarotem, tak byście byli w stanie sami skorzystać z jego wskazówek i rozumieli jego przesłanie pomagając sobie czy innym.

Podczas kursu poznacie Arkana Wielkie, 22 archetypowe karty, których moc jest tak wielka, że niektórzy Tarociści korzystają tylko z nich.

Warsztat zakończymy wróżbą! Czyli każdy z uczestników będzie mógł zadać jedno pytanie, na które prowadząca zrobi rozkład.

Suzana Elizabeth – ur. 18.07.1972

PROWADZĄCA

Instruktorka Tarota, Wróżka, Mistrzyni Białej Magii, twórczyni Terapii Tarotem, która pomaga kształtować rzeczywistość a nie być na nią skazaną. Pierwszą talię kart znalazła w Londynie, na stacji kolejowej Forest Hill. Leżała tam zapakowana – czekając na nią. Okazało się, że jej wróżby sprawdzają się w 100% i że jej dar jest niezwykły.

Po studiach w Londynie na wydziale Sztuki i Reżyserii zajęła się Tarotem profesjonalnie otwierając gabinet w Warszawie i w Londynie. Stosuje technikę przepowiedni z psychologią i elementami samokreacji.

Uczy jak wpływać na swój los i jak przy pomocy kart zmienić swoje życie na lepsze. Usuwa blokady dotyczące pieniędzy, miłości, zdrowia i powodzenia. Pomaga w ciężkich wyborach, beznadziejnych sytuacjach, w poczuciu stagnacji i beznadziei.

Jej klienci to między innymi sławne osoby ze świata filmu, telewizji, medycyny i prawa. Klienci mówią, że wychodzą od Suzan „na skrzydłach”, wiedzą co robić i wiedzą, że będzie dobrze.
Ma bardzo wysoki stopień wiarygodności przepowiedni. Pomogła wielu ludziom i zmieniła ich życie czasami w całości. Udziela prywatnych konsultacji i uczy przepowiadania z kart. Tworzy Profile Tarota z daty urodzenia, które decydują o głównej misji życiowej, określa główne zalety i dary danej osoby. Dobiera imiona, sprawdza inwestycje i nieruchomości i miejsca pracy.

Wspólnie z Katarzyną Miller napisała książkę „Instrukcja obsługi Faceta”, „Mam faceta i mam…problem”, „Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać to jak”, „Instrukcja obsługi toksycznych ludzi”, „Instrukcja obsługi kobiety”, .
Suzan oprócz tarota zajmuje się reżyserią filmową.

Koszt warsztatu: 250 złotych.

Warunkiem uczestnictwa jest OSOBISTE zgłoszenie mailowe potwierdzone opłatą warsztatu w wysokości 250 złotych oraz przysłanie aktualnego numeru telefonu kontaktowego. 
Jeśli ma być wystawiona faktura prosimy o równoczesne przysłanie numeru NIP z danymi firmy. 
Wpłatę prosimy kierować na konto ośrodka z dopiskiem: „usługa szkoleniowa”.

Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego
Inteligo PKO BP
50 1020 5558 1111 1355 6440 0058 

do przelewów zagranicznych:
Kod IBAN – PL50 1020 5558 1111 1355 6440 0058
Kod SWIFT – BPKOPLPW

Prosimy o nie dopisywanie w tytule przelewu daty czy innych informacji dotyczących adresu zamieszkania, rodzaju warsztatu itp. Te wszystkie informacje prosimy przysłać na e-mail!
WAŻNE! Osoby, które chcą otrzymać fakturę, w przelewie muszą podać numer NIP! Bez tego numeru wystawienie faktury będzie niemożliwe. Przyjmujemy tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą.

Przyjmujemy tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą.
UWAGA! O udziale decyduje kolejność wpłat!

 Swoje uczestnictwo wraz z wpłatą można wycofać do jednego miesiąca przed zajęciami. Przy rezygnacji po tym terminie wpłata przepada. Przypominamy, iż zgodnie z art. 38 pkt 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta – w tej sytuacji nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość z uwagi na wcześniej już oznaczony termin warsztatu. 

CO NALEŻY MIEĆ ZE SOBĄ NA WARSZTAT

nowy zestaw kart talia Tarota rider waite, notes, długopis.

UCZESTNICY O WARSZTACIE, KTÓRY ODBYŁ SIĘ W KAZIMIERZU DOLNYM

„Kurs tarota i pobyt w Kazimierzu uważam za bardzo udany. Miejsce cudne, jedzonko pyszne, czułam się również zaopiekowana, a więc organizacja bez zarzutu. Oczywiście czas na zgłębienie arkanów sztuki zbyt krótki, ale i tak nie mogłabym sobie pozwolić na dłuższe pauzowanie od obowiązków.
Nie mogę się pochwalić, że karty do mnie gadają”, bo tak nie jest, ale mam wrażenie, że jeszcze bardziej zaostrzyła się moja intuicja i jak widziałaś mam zwiększony apetyt na sztukę. Mam także nadzieję, że turbodoładowanie, które zainicjowała grupa będzie dalej trwało, chociaż spełnienie pewnych marzeń musi być procesem. W pakiecie dostałam widać rozwój w sztuce, bo się dzieje.
Susan jest właściwą osobą, na właściwym miejscu- charyzmatyczna niewątpliwie i sprawna psychologicznie”.

„Cieszę się, że ośrodek odnosi sukcesy i tak tak pięknie pracuje na swoją renomę”.

„Jestem bardzo zadowolona z warsztatów pod każdym względem- tak merytorycznym,jak i organizacyjnym.
Dzięki Wam poznałam znów ciekawe kobiety i to bardzo się liczy.
Polecam,Agnieszka”

Opinie uczestników sesji Tarota u Suzan

Na sesję Tarota z Suzan można umówić się na: https://alcha.pl/https-alcha-pl-sesja-tarota/

Ponieważ korzystam z usług pani Suzan – jestem pod ogromnym wrażeniem Jej kompetencji i wiedzy.
Korzysta z tak różnych technik, jest otwarta na to co się dzieje w trakcie terapii. Mam wielką przyjemność korzystać z porad poprzez skypa. Jest bardzo skuteczna i potrafiąca odczytać aktualnie ważne problemy do rozwiązania.
Beata


Ok. 2 tyg temu miałam sesję z Suzaną. Cóż mogę napisać: to co się wydarzyło było dość intymne i w zasadzie nie chciałabym zdradzać szczegółów. Mówiąc bardzo ogólnie znowu nauczyłam się czegoś o sobie i Suzana powiedziała mi o czymś co ja czułam, ale czego nie mogłam w żaden sposób uchwycić. Suzana odczarowała to co niepotrzebne i postarałyśmy się razem aby przyszłość mogła być dobra, bez zbędnych balastów.
Polecam konsultację z Suzaną, to było bardzo ciekawe przeżycie, można by rzec, że niezwykle.
Zawsze wierzyłam w różne „energie” a teraz już wiem, że są one prawdziwe i mają na nas duży wpływ.
Gosia


Jestem zadowolona ze spotkania z P Susan.
Uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, chociaż chciałam chyba uzyskać inne. Ale postanowiłam zastosować się do tych rad.Zadziwia mnie Tarot, że tyle można z niego wyczytać. Bardzo fajna psychologiczna intuicja Pani Susan i uważna obserwacja rozmówcy, ciekawe wnioski odnośnie własnego profilu osobowości…. Z racjonalnego punktu widzenia to przecież wręcz absurdalne, że inteligentna wykształcona osoba idzie w wątpliwych dla siebie kwestiach zasięgnąć rady tarocistki.
Ale cóż, już Mickiewicz napisał,że nie tylko mędrca szkiełko i oko, więc idę w tą stronę…
Anna


Jak dla mnie rewelacja.
Grażyna


Dzięki stronie Ośrodka Alcha miałam prawdziwą przyjemność znaleźć i poznać panią Suzan. Mogę ją śmiało polecić jako osobę otwartą, empatyczną, uważną na rozmówcę, budzącą zaufanie, szczerą, emanującą dobrą energią i posiadającą ogromną wiedzę, którą potrafi się podzielić. 🙂
Agnieszka

Zapisz się do naszego newslettera i zawsze bądź na bieżąco!

[FM_form id="3"]