Termin: 9-12 listopada 2023
MiejsceWitoszyn 28, Kazimierz Dolny
Prowadząca: Alicja Chlasta
Grupa:  12 kobiet

Kim jestem? Gdzie jestem? Dokąd prowadzi mnie moja droga? W jakim kierunku idę? W jakim chciałabym pójść?
Na obecnym etapie mojego życia co jest dla mnie ważne? Co dalej ze mną? Co dalej z tym życie?

Jeśli w ostatnim czasie zadajesz sobie takie pytania, to ten warsztat jest dla ciebie.

Chciałabym zaprosić Cię na warsztat coachingowy – CO DALEJ Z TYM ŻYCIEM. Stworzyłam go z myślą o tych z Was, które przekroczyły próg 50+, ale potem pomyślałam sobie, że właściwie nie ma potrzeby stawiania ograniczeń związanych z wiekiem. Każda z nas, niezależnie od tego ile lat dźwiga na swym karku, zadaje sobie to pytanie – Co dalej z tym życiem?

Jestem dyplomowaną coachką i mentorką. Ukończyłam bardzo renomowane Studia Coachingu i Mentoringu w Laboratorium psychoedukacji. Mam 64 lata i jestem już osobą doświadczoną przez życie. Zdawałoby się, że mogłabym już spocząć na laurach, że już jestem w wieku, w którym nie sięga się po nowe; nie zaczyna się nowej drogi; nie podejmuje kolejnego wyzwania. A jednak właśnie teraz biorę ostry zakręt i kolejny raz stawiam mój świat na głowie. Robię to, gdyż wierzę, że dopóki życie trwa, można z nim iść w parze na wszystkie drogi.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Znam osobę, która odpowie Ci na wszystkie powyższe pytania, a zwłaszcza na to podstawowe – Co dalej z tym życiem. Tą osobą jesteś Ty sama. Potrzebujesz jedynie odnowić kontakt ze sobą; z tą najważniejszą specjalistką od Twojego życia. Ona wie co dalej z tym życiem. Ona wie, kim jesteś, gdzie jesteś, co jest dla ciebie ważne i co masz zrobić z resztą swojego cudownego i wyjątkowe życia. Gdyż każde życie jest wyjątkowe. Twoje też.

Podczas wyjazdu odbędzie się również warsztat medytacji –  Powrót do Źródła i mam pewność, że będzie to bardzo dobre dopełnienie coachingowego procesu.

KOORDYNATORKA CAŁOŚCI, Alicja Chlasta

Nazywam się Alicja Chlasta. Zapraszam Was bardzo serdecznie na sesje coachingu, które prowadzę online lub w realu.

Jestem mentorką, coachką oraz trenerką rozwoju osobistego.

Ponad 20 lat temu założyłam Ośrodek Rozwoju Osobistego Alcha. Przez te wszystkie lata zorganizowałam setki warsztatów rozwojowo-psychologicznych: dla ciała, umysłu i ducha. Współpracowało ze mną wiele osób, część z nich przez krótką chwilę, część związało się z ośrodkiem Alcha na długie lata; jak zrobiła to Roshi Małgorzata Braunek, moja Nauczycielka i Mentorka czy Katarzyna Miller, znana pisarka i psycholożka.

Jestem dyplomowaną coachką i mentorką. Ukończyłam Podyplomowe Studium Coachingu i Mentoringu organizowane przez Laboratorium Psychoedukacji i SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny.

Kilka lat pracowałam jako wolontariuszka w Telefonie Zaufania, gdzie uczestniczyłam w wielu szkoleniach dotyczących problemów społeczno-psychologicznych. W tym czasie ukończyłam również kurs „Kontakt w sytuacji pomagania” w renomowanym Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Przeszłam szkolenie „Żyć świadomie-Umierać po ludzku”, prowadzone przez Annę Dodziuk i
Wojciecha Eichelbergera.

Jestem nauczycielką medytacji. Praktykuję medytację zen od ponad 25 lat wraz z polską grupą buddyjską Kanzeon. Byłam wieloletnią uczennicą Roshi Małgorzaty Braunek.

Ukończyłam kurs mistrzowski – Siła obecności – z Ekhart’em Tolle.

Jestem certyfikowaną przewodniczką  Shinrin Yoku.

Jestem też instruktorką Jogi Śmiechu.

Kocham las, naturę i piesze wędrówki.
Pasjonuję się psychologią, duchowością, rozwojem osobistym, głęboką ekologią oraz ochroną ziemi.
Sporo czytam, fotografuję. Jestem laureatką kilku konkursów fotograficznych.

Zawsze przy moim boku jest pies. Obecnie w drodze towarzyszy mi Zula.

ROZKŁAD WYJAZDU

dzień pierwszy, piątek
19.00 kolacja
20:00 krąg wieczorny

dzień drugi, piątek
8.00-9.00 zdrowy kręgosłup – ćwiczenia z Anią Sikorską
10.00 – 13.30 coaching grupowy – Co dalej z tym życiem
13:30 obiad
16.30 – 19.00 coaching grupowy – Co dalej z tym życiem
19.00 kolacja
20.00 kurs medytacji z Alicją

dzień trzeci, sobota
8.00-9.00 zdrowy kręgosłup – ćwiczenia z Anią Sikorską
10.00 – 13.30 coaching grupowy – Co dalej z tym życiem
13:30 obiad
16.30 – 19.00 coaching grupowy – Co dalej z tym życiem
19.00 kolacja
20.00 kurs medytacji z Alicją

dzień czwarty, niedziela, kończymy
8.00-9.00 zdrowy kręgosłup – ćwiczenia z Anią Sikorską
9.00 śniadanie
10.00 – 13.30 coaching grupowy – Co dalej z tym życiem
13.30 obiad kończący wyjazd

KOSZT

750 złotych zajęcia
plus pobyt (noclegi i wyżywienie)
pokój jednoosobowy z łazienką – 1350 złotych. Nie mamy już wolnych jedynek!
pokój dwuosobowy z łazienką – 1050 złotych
pokój trzyosobowy z łazienką – 1010 złotych. Pobyt w pokoju trzyosobowym gwarantujemy tylko po zebraniu się „trójki”.

Ze względu na odległe terminy ceny za NOCLEGI I WYŻYWIENIE mogą nieznacznie ulec zmianie.

REZERWACJA UDZIAŁU W WARSZTACIE
Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest OSOBISTE zgłoszenie mailowe potwierdzone równoczesnym opłaceniem udziału w warsztacie , który wynosi  750 złotych.

Wpłatę prosimy kierować na konto ośrodka z dopiskiem: :”Co dalej z tym życiem” + numer NIP, jeśli ma być wystawiona faktura.

numer konta:
Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego, Alicja Chlasta
Santander
70109027760000000153562649

do przelewów zagranicznych:
Kod IBAN – PL70109027760000000153562649
Kod SWIFT WBKPPLPP

Przyjmuję tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą.
O przyjęciu decyduje kolejność wpłat. Swoje uczestnictwo wraz z wpłatą można wycofać do 21 dni przed zajęciami. Przy rezygnacji po tym terminie wpłata za warsztat przepada. Przypominam, iż zgodnie z art. 38 pkt 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta – w tej sytuacji nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość z uwagi na wcześniej już oznaczony termin warsztatu. 

ZA NOCLEGI I WYŻYWIENIE należy zapłacić bezpośrednio u właścicielki pensjonatu, w dniu przyjazdu.

MIEJSCE

Warsztat odbędzie się w przepięknym pensjonacie pod Kazimierzem Dolnym – Witoszyn 28. Ten dom zachwyci i zaspokoi wszystkie gusta i potrzeby. Jest piękny, nowy, klimatyczny, z pokojami 1, 2, 3 – osobowymi. Każdy pokój ma łazienkę.
Dom położony jest w bardzo malowniczym miejscu, w Kazimierskim Parku Krajobrazowym. Z każdej strony otoczony jest pięknymi wąwozami.
Właścicielka zapewnia wyśmienitą kuchnię oraz zdrowe, wegetariańskie jedzenie. Jedzenie jest rzeczywiście smakowite i zadowala smaki nie tylko wegetarian.
Czyste powietrze, cisza, wyjątkowa współpraca gospodarzy w tworzeniu dobrej atmosfery sprawiają, że jest to idealne miejsce do psychoterapeutycznej pracy i wypoczynku.

„Nim jeszcze zaczęliśmy projektować nasze wnętrza, postawiliśmy sobie cel, żeby uwagi naszych gości nic nie rozpraszało. Stąd więc przyjazna kolorystyka i wszystko w otoczeniu z naturalnych materiałów. Drewno, len, bawełna. Do tego wygodne łóżka, które konfigurować można dowolnie, by w stanie relaksu zasypiać i budzić się świetnym nastroju. A z każdego pokoju wyjść można na taras (drewniany) lub bezpośrednio na trawę! To prawdziwy luksus, w dobrym słowa znaczeniu, i to blisko natury. Pokoje nazywaliśmy świadomie, życząc naszym gościom, by właśnie tego w nich doświadczyli: Harmonia, Cisza, Spokój, Radość, Szczęście, Błogostan, Dobrostan”.

widok na dom

dom
jadalnia
łazienka
pokój
taras

Zapisz się do naszego newslettera i zawsze bądź na bieżąco!

[FM_form id="3"]