Zapraszamy do udziału w warsztacie:
Autoterpaia Tarotem. Tarot, narzędziem do rozmowy ze sobą.

Termin: 19-20 stycznia 2019, godz. 10.00-18.00 z półtoragodzinną przerwą
Miejsce: Warszawa
Prowadząca: Suzana Elizabeth

Zapraszamy do udziału w warsztacie:
Autoterpaia Tarotem. Tarot, narzędziem do rozmowy ze sobą.

W programie znajdziecie:
Tarot jako narzędzie do wróżenia i do terapii. Domowy terapeuta w postaci kart podpowie ci jak się zachować w danej sytuacji, co się kryje pod takim zachowaniem a nie innym, na co powinnaś zwrócić uwagę, czego nie robić nawet pomimo nerwów. Karty pomagają nam wyjść z iluzji i pokazać co się naprawdę dzieje w naszym życiu. Często pokazują, że jest lepiej niż myślimy i dają nam ulgę w chaosie myśli. To świetne narzędzie szczególnie dla osób, które lubią samotnie rozwiązywać swoje problemy. To też sposób na codzienną pracę nad sobą i nad przyszłością.
Żeby wziąć udział w warsztacie wystarczy Ci znajomość znaczenia Arkan Wielkich i nie musi to być wiedza mistrzowska. Wystarczy, że zapoznasz się ze znaczeniem kart na poziomie książkowym.

Prowadząca:

Suzana Elizabeth – ur. 18.07.1972 Kraków

Instruktorka Tarota, Wróżka, Mistrz Białej Magii, twórczyni Terapii Tarotem, która pomaga kształtować rzeczywistość a nie być na nią skazaną. Pierwszą talię kart znalazła w Londynie, na stacji kolejowej Forest Hill. Leżała tam zapakowana – czekając na nią. Okazało się, że jej wróżby sprawdzają się w 100% i że jej dar jest niezwykły.

Po studiach w Londynie na wydziale Sztuki i Reżyserii zajęła się Tarotem profesjonalnie otwierając gabinet w Warszawie i w Londynie. Stosuje technikę przepowiedni z psychologią i elementami samokreacji.

Uczy jak wpływać na swój los i jak przy pomocy kart zmienić swoje życie na lepsze. Usuwa blokady dotyczące pieniędzy, miłości, zdrowia i powodzenia. Pomaga w ciężkich wyborach, beznadziejnych sytuacjach, w poczuciu stagnacji i beznadziei.

Jej klienci to między innymi słynne osoby ze świata filmu, telewizji, medycyny i prawa. Klienci mówią, że wychodzą od Suzany „na skrzydłach”, wiedzą co robić i wiedzą, że będzie dobrze.

Ma bardzo wysoki stopień wiarygodności przepowiedni. Pomogła wielu ludziom i zmieniła ich życie czasami w całości. Udziela prywatnych konsultacji i uczy przepowiadania z kart. Tworzy Profile Tarota z daty urodzenia, które decydują o głównej misji życiowej, określa główne zalety i dary danej osoby. Dobiera imiona, sprawdza inwestycje i nieruchomości i miejsca pracy.

Wspólnie z Katarzyną Miller napisała książkę „Instrukcja obsługi Faceta” (Zwierciadło), ” Jak się nie rozstawać a jak już – to jak” (Świat Książki), „Instrukcja obsługi kobiety” oraz „Instrukcja obsługi mężczyzny”(Zwierciadło).
Suzana oprócz Tarota zajmuje się reżyserią filmową.
Ma 4 córki.

Koszt warsztatu

750 złotych zapłacą osoby, które wezmą udział w warsztacie pierwszy raz.
600 złotych, zapłacą osoby kontynuujące.
Cena nie obejmuje noclegów i wyżywienia.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne potwierdzone wpłatą zadatku w wysokości 300 złotych oraz przysłanie danych personalnych, aktualnego adresu zamieszkania i numeru telefonu kontaktowego.

Wpłatę prosimy kierować na konto ośrodka z dopiskiem: „usługa szkoleniowa”.
W tytule prosimy o wpisanie tylko – usługa szkoleniowa. Pozostałe informacje typu adres, numer telefonu, dane do faktury, tytuł warsztatu prosimy przysłać na e-mail wraz ze zgłoszeniem.

Przyjmujemy tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą.
W przypadku jej braku w ciągu 7 dni od daty dokonania rezerwacji miejsce zostanie anulowane.

Pozostałą kwotę należy zapłacić w dniu warsztatu, u organizatorki obozu, Alicji Chlasta.

Swoje uczestnictwo wraz z wpłatą można wycofać do jednego miesiąca przed zajęciami.
Po tym terminie wpłata przepada bez możliwości przeniesienia jej na inny termin.

Co należy zabrać:

– nowy zestaw kart talia Tarota rider waite


Uczestnicy o warsztacie, który odbył się w Kazimierzu Dolnym.

Kurs tarota i pobyt w Kazimierzu uważam za bardzo udany. Miejsce cudne, jedzonko pyszne, czułam się również zaopiekowana, a więc organizacja bez zarzutu. Oczywiście czas na zgłębienie arkanów sztuki zbyt krótki, ale i tak nie mogłabym sobie pozwolić na dłuższe pauzowanie od obowiązków.
Nie mogę się pochwalić, że karty do mnie gadają”, bo tak nie jest, ale mam wrażenie, że jeszcze bardziej zaostrzyła się moja intuicja i jak widziałaś mam zwiększony apetyt na sztukę. Mam także nadzieję, że turbodoładowanie, które zainicjowała grupa będzie dalej trwało, chociaż spełnienie pewnych marzeń musi być procesem. W pakiecie dostałam widać rozwój w sztuce, bo się dzieje.
Susan jest właściwą osobą, na właściwym miejscu- charyzmatyczna niewątpliwie i sprawna psychologicznie.

Cieszę się, że ośrodek odnosi sukcesy i tak tak pięknie pracuje na swoją renomę.


Jestem bardzo zadowolona z warsztatów pod każdym względem- tak
merytorycznym,jak i organizacyjnym.
Dzięki Wam poznałam znów ciekawe kobiety i to bardzo się liczy.
Polecam,Agnieszka

Zapisz się do naszego newslettera i zawsze bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Dane osobowe na stronie internetowej przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.